УКРПРОМТРАНС-СЕРВІС
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Про компанію

   Шановні колеги! Ми раді вітати Вас на нашому сайті компанії ТОВ "УКРПРОМТРАНС-СЕРВІС".
  Наше підприємство являє собою, перш за все, колектив висококваліфікованих фахівців, що мають величезний досвід у вирішенні різних завдань, безпосередньо пов'язаних з оптимізацією процесу вантажоперевезень на залізничному транспорті, а саме: ремонтом, будівництвом, продовженням терміну служби, комплектацією та постачанням запасних частин для вантажних вагонів різних типів.

   Трудовий колектив працює під девізом «Досягти більшого разом», що дозволило завоювати у наших колег заслужену повагу і сумлінний авторитет, як на території України, так і за її межами. Нами створені максимально мотивовані умови для співпраці з нашими партнерами за такими основними напрямками:
 

  Діяльність компанії регламентована усією необхідною дозвільною документацією, яка є власністю нашого підприємства або власністю підприємств - партнерів.

  Від імені всіх співробітників ТОВ «УКРПРОМТРАНС-СЕРВІС» запевняємо Вас у тому, що з нашого боку буде докладено максимальних зусиль для досягнення результатів у ході виконання поставлених завдань.

УКРПРОМТРАНС-СЕРВІС
товариство з обмеженою відповідальністю
© 2008-2013 Ukrpromtrans-Service. All Rights Reserved.
office@upt-s.com.ua
Україна, м. Донецк, вул. Артема 150 А
+380 (62) 341-45-61 +380 (62) 341-45-62


Сайт разработан OOO "Newton"